YouTube artık diğer sosyal medya platformları gibi anlık olarak birçok içeriğin üretildiği bir platform olmaya başladı. Videoların hızlı bir şekilde tüketilmesinin yanı sıra, çok da hızlı bir şekilde içerik üretilmeye devam ediyor. Eğer siz de içerik üreten tarafta olmak istiyorsanız işte kolay yoldan YouTuber yapan kit Herigo Boya BY-VLG1 incelemesiyle karşınızdayız!

YouTube videoları için bir iyi bir kötü haber!YouTube videoları için bir iyi bir kötü haber!

Kolay yoldan YouTuber yapan kit Herigo Boya BY-VLG1 inceleme!

Artık birçok insan YouTube üzerinde içerik üretiyor ve yayınlıyor. Ev hanımı, müzisyen, öğrenci veya hayatını YouTube’da paylaşmak isteyen biriyseniz, içerik üretmek artık çok daha kolay.

SDNSDNShiftdelete.net

YouTube için içerik üretirken temelde dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var. Ses, ışık ve görüntü konusunda ilk aşamadaki dikkatiniz hızlı bir şekilde büyük bir kitleye ulaşmanızı sağlayacak. Daha önce bu konuda herhangi bir deneyiminiz de yoksa bu kit tam size göre.

Herigo Boya BY-VLG1 içerisinde 1 adet Boya BY-MM1 Shotgun mikrofon, bir adet LED ışık, bir adet Tripod ve bir adet de cep telefonu standı bulunuyor. Dördünü birbirine entegre ederek seti rahatlıkla kullanabilirken, ayrı ayrı parçalarla da cihazı kullanabilirsiniz.

Boya BY-VLG1 kiti indirimleri

Boya BY-MM1 Condenser Shotgun Mikrofon: Kompakt ve metal tasarıma sahiptir. Temiz ve net ses kaydı sağlar. Dahili şok emicisi sayesinde ani hareketlerden oluşabilecek ses patlamalarının önüne geçer. 3.5 mm jak girişi mevcuttur. mikrofon girişi bulunan DSLR ve aynasız fotoğraf makinesi video kamera, aksiyon kameraları, bilgisayar, ses kayıt cihazı, akıllı telefon ve tablet gibi bir çok cihaza uyumludur.

Led Işık: 49 adet led ışığa sahiptir. Işık parlaklığı ayarlanabilmektedir. 3 Adet hotshoe girişi mevcuttur. 2 Adet AA pil ile çalışmaktadır.

Tripod: Kompakt yapıya sahiptir. 1/4 standart tripod girişine sahiptir. 1/4 tripod yuvası bulunan tüm ürünler ile uyumludur.

Stand: Cep telefonunuzu rahatlıkla konumlandırabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Üst kısmında bulunan vida ile telefonunuzu rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Alt kısmında 1/4 tripod veya monopod bağlantı yuvası mevcuttur. Üst kısmında ise mikrofon veya ışık takabileceğiniz hotshoe girişi mevcuttur.