ShiftDelete.Net olarak farklı bir video ile karşınızdayız. Bu videomuzdan evde maske nasıl yapılır sorusuna cevap olarak SDN ofisinde 30 saniyede kağıt havlu ile maske yapımı videosu ile cevap veriyoruz. Kağıt havlu kullanarak ofiste corona virüs maskesi yaptık!

Corona testi nerede yapılıyor?Corona testi nerede yapılıyor?

Kendi maskemizi saniyeler içerisinde yaptık!

Türkiye’de ilk corona virüsü vakası tespit edilirken sosyal medya gündeminde temizlik malzemelerinin fiyatlarındaki artış ve halkın marketlere olan yoğun ilgisi gündeme oturdu. Hal böyle olunca, corona virüs maskesi ile alakalı sorular artmaya başladı. Ancak bu maskelere erişmekte sıkıntı çekenler için bu videoda,  kağıt havlu ile maske yapımı nasıl açıkladık.

SDNSDNShiftdelete.net

Türkiye’de Corona virüs ne durumda?

Dün geceye kadar ülkemizde herhangi bir vakaya rastlanmadı. Tüm dünyadaki vaka sayısı hızla artan Türkiye’de vaka olmaması herkesi sevindirirken, bu vakanın ortaya çıkması kullanıcıları bir nebze panik yapmış durumda. Şu anda ülkemizde ciddi bir tehlike bulunmazken, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bir açıklama yaptı.

Haksız fiyat artışı şikayet bildirimi nasıl yapılır?Haksız fiyat artışı şikayet bildirimi nasıl yapılır?

“Şu an burada olmamın nedeni bu saate dek gösterdiğimiz şeffaflık ve bunun devam edeceğinin teminatıdır. Size üzücü ama korkutucu olmayan haberi bildirmek istiyorum. Bugün akşam saatlerinde, corona virüsü şüphesi olan bir vatandaşımızın test sonucu pozitif çıktı. Tanı, yüksek ateş ve öksürük şikayetinin sebebinin araştırılması sonucu konmuştur.” sözleriyle açıklama yapan Sağlık Bakanı, herkesi metanetli olmaya çağırdı.