Spigen F401 şarj cihazı inceleme ile karşınızdayız. Bu videomuzda Spigen F401 özellikleri neler yakından bakarken üzerinde 4 farklı USB girişi olan şarj cihazının bizlere sunduğu farklılıkları deneyimlerimiz ile beraber anlatıyoruz.

Ofiste herkesin gözdesi olan Spigen S540W inceleme!Ofiste herkesin gözdesi olan Spigen S540W inceleme!

Spigen F401 şarj cihazı inceleme ile karşınızdayız

Kullandığımız cihazların sayısının artması ile beraber, evde veya çalıştığımız ofisteki tüm prizler şarj olan bir teknolojik alet ile doldu. Bu duruma kesin bir çözüm olarak karşımıza çıkan 4 farklı girişe sahip Spigen şarj cihazı inceleme ile karşınızdayız. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri inceleme videomuz ile baş başa bırakalım.

SDNSDNShiftdelete.net

Spigen F401 özellikleri kullanıcılara neler sağlıyor?

Spigen’in farklı sorunlara farklı çözümler getiren ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Bu videomuzdaki konuğumuz Spigen F401 tam 4 farklı USB girişine sahip. Tek bir kişi tablet, akıllı telefon ve akıllı saatini ve diğer bir cihazını bu şarj aleti üzerinden aynı anda şarj edebiliyor. Aynı zamanda tek bir priz üzerinden 4 farklı kişi aynı anda telefonunu da şarj edebiliyor. Kısacası tek bir kişi çok fazla teknolojik alete sahipse veya tek bir prizden birden fazla kişinin güç alması gerekiyorsa bu ürün oldukça mantıklı bir seçim haline geliyor.

Prizin üzerindeki 2 çıkış, dilediğiniz cihazı 12 Watt gücünde şarj edebiliyor. Geriye kalan çıkışlar ise cihazlarınızı 5 Watt gücünde şarj ediyor. Spigen’in çoklu şarj aleti akıllı teknolojileri ile şarj sırasında oluşabilecek negatif durumaları da engelleyebiliyor. Cihaz ısınmaya ve sizin cihazınıza zarar vermeye engel teknolojilerin yanı sıra İçerisindeki akıllı USB çip sayesinde güvenli kullanım sağlıyor.

Fikirlerimizi söylediğimiz videomuzu izledikten sonra sizler de bizlerle beraber fikirlerinizi YouTube yorumları üzerinden paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.