Asus’un ROG serisi oyunseverler tarafından çok beğenilen bir seri olması şirketin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Asus kullanıcılarının dikkatini çekmek için yeni mini oyuncu klavyesi olan ROG Falchion duyuruldu.

Razer yeni mini klavyesini tanıttı: Huntsman MiniRazer yeni mini klavyesini tanıttı: Huntsman Mini

ROG Falchion mini klavyenin öne çıkan özellikleri!

ROG Falchion, ses seviyesi ayarı için kullanılabilecek kapasitif bir şerit olan bir interaktif dokunmatik panel de sunmaktadır. Ayrıca, 2.4G bağlantısı kullanan 68 tuşlu bir mini kablosuz klavyedir. Resmi tepki süresi 1 milisaniyedir.

Pil ömrü açısından, RGB kapalıyken tam şarj ile 400 saatlik kullanım ömrü sunmaktadır. ROG Falchion 2.4 GHz kablosuz mekanik oyun klavyesinin diğer özellikleri arasında kablosuz Aura Sync aydınlatma, interaktif dokunmatik panel, klavye kapak kılıfı gibi dikkat çeken özellikler bulundurmaktadır. Şirketin resmi web sitesinde yayımlanan başlıca diğer özellikleri;

  • Yön tuşlarını profesyonel olarak benimseyen kompakt 68 tuşlu bir düzen kullanmaktadır.
  • Touch Bar son derece duyarlı ve kullanımı kolaydır. Kullanıcıların ayarlarını ve kontrollerini özelleştirmesini sorunsuz hale getirmektedir.
  • Klavyenin resmi yanıt süresi, oyun sınıfı olan 1 ms’dir.
  • Tek bir şarjla 400 saate kadar pil ömrü inanılmaz derecede şaşırtıcı. Ancak, bunun sadece RGB aydınlatma kapalıyken mümkün olduğunu bellirtmekte fayda var.
  • Mekanik klavye, hareket halindeyken kazaları önlemek için koruyucu bir kapakla birlikte kullanıcıların karşısına çıkacak.
  • Bireysel tuşlar için özelleştirilebilen Aura Sync teknolojisine sahip RGB aydınlatma ile gelen ilk Asus ROG kablosuz mekanik klavyedir.
  • Hassas giriş ve dokunsal geri bildirim için, bu klavye Alman yapımı Cherry MX RGB mekanik anahtarları içerir.

Bu mini oyuncu klavyesi hakkında bilinen tüm özellikleri sizlere bahsettik. Ürünün fiyat bilgisi hakkında henüz bir bilgi yok. Fiyat bilgisi paylaşıldığında size bildireceğiz. Takipte kalmaya devam edin!