Sürekli hareket halindeyseniz ve hiçbir işinizi müzik dinlemeden yapamıyorsanız, her yerde kullanabileceğiniz müzik uygulamaları bulunuyor. Bu uygulamaların her biri kişisel müzik listenizin keyfini çıkarmanıza ve yeni müzikler keşfetmenize yardımcı oluyor.

Bu uygulamalar sayesinde müzik dinlemek için para harcamanıza gerek kalmıyor. Sizlere sunduğumuz uygulamalar hem iOS hem de Android uyumludur. Aynı zamanda bu yazımızdaki bedava müzik dinleme uygulamaları, bazı hizmetlerin dışında genel olarak ücretsizdir.

Spotify vs YouTube Music: Hangi müzik uygulaması daha iyi?Spotify vs YouTube Music: Hangi müzik uygulaması daha iyi?

Bedava müzik dinleme uygulamalarında nelere dikkat ediliyor?

Bedava müzik dinleme uygulamaları arasından tercih yapılırken pek çok detaya dikkat ediliyor. Çoğu müzik uygulaması uygulama içi satın alma işlemini de kullanıcılara sunar. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken uygulamanın ücretsiz versiyonunun da bulunmasıdır.

Bir diğer önemli nokta ise farklı cihazlarda da çalışılabiliyor olmasıdır. Bunun yanı sıra tercih edeceğiniz uygulamanın sizlere hangi özellikler sunduğu da önem taşıyor. Müzik dinleme uygulamaları arasında hem çevrimdışı dinleyebileceğiniz hem de çevrimiçi dinleyebileceğiniz uygulamalar bulunuyor.

Bedava müzik dinleme uygulamaları

Spotify

https://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-1.pnghttps://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-1.png

Hemen hemen herkesin duymuş olduğu Spotify, kullanıcılarına 30 milyondan fazla şarkı sunmaktadır. Bu uygulamayla bir çalma listesi oluşturabilir, diğer kullanıcıları takip edebilir ya da ruh halinize uygun bir çalma listesi seçebilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden farklı konularla alakalı podcastlere de ulaşabilirsiniz. Uygulama premium sürümünün yanı sıra ücretsiz bir sürüme de sahiptir.

SoundCloud

https://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-2.jpghttps://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-2.jpg

SoundCloud, bir müzik dinleme uygulama olmasının yanında müzik yapanların ve sanatçıların müzikseverleri topladığı bir platformdur. Bu uygulama sayesinde milyonlarca şarkı, remix, podcast ve daha fazlasına erişmeniz mümkündür. Aynı zamanda SoundCloud’da da müzik listeleri ve sanatçıları takip ediliyor.

Deezer

https://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-5.jpghttps://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-5.jpg

Kişisel müzik zevkinize göre çalma listesi oluşturabileceğiniz ve mixler dinleyebileceğiniz Deezer, en iyi müzik uygulamaları arasında yer alır. Aynı zamanda şarkı sözü getirme özelliğiyle de ilgi çekiyor. Daha yüksek ses kalitesi, çevrimdışı dinleme gibi özellikler sağlayan bu uygulamanın premium sürümü de vardır.

MYT Müzik

https://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-2.pnghttps://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-2.png

Hem Android’lerde hem de iOS’larda bulunan MYT Müzik uygulaması da diğer müzik uygulamaları gibi premium sürümünün yanı sıra ücretsiz kullanabileceğiniz sürüme de sahiptir.

Fizy

https://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-8.jpghttps://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-8.jpg

Türk yapımı müzik dinleme uygulaması olan Fizy hem yerli hem de yabancı 35 milyon şarkıyı kullanıcılarına sunmaktadır. İstediğin müziği kaliteli bir şekilde dinlemek için kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda çevrimdışı müzik dinleme imkânıyla da yer alıyor.

Audiomack

https://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-6.jpghttps://www.xn--altyap-u9a.com/wp-content/uploads/2021/11/muzikseverler-icin-bedava-muzik-dinleme-uygulamalari-6.jpg

Müzik dinleme ve indirme uygulaması olan Audiomack, pek çok şarkıyı ücretsiz şekilde sunuyor. Aynı zamanda pek çok çalma listesini ve mixtape’leri ücretsiz bir şekilde indirmeniz ve dinlemeniz mümkündür. Eğer daha geniş özelliklerden faydalanmak istiyorsanız premium üyeliği de satın alabilirsiniz.