ShiftDelete.Net olarak yeni bir video ile karşınızdayız. Bu videomuz da dijital çözüm yöntemleriyle oldukça başarılı olan Hitachi‘nin işletmelere sunduğu imkanlara bakıyoruz. IT yöneticileri için oldukça önemli olan bu Hitachi hizmetleri kullanıcısına neler sunuyor? İşte merak edilen tüm detaylar!

Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 incelemeAçamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme

Hitachi dijital dönüşüm ile hayatımıza giren yeni teknolojiler

ShiftDelete.Net olarak Hitachi Vantara Çözüm Danışmanı Ayhan Bektaş ve Denizbank Intertech ‎Cloud & Datacenter Services Dept.Manager Hakan Arıbaş gibi önemli isimlere sorularımızı ilettik. Gelen cevaplar doğrultusunda diğer konuklarımızla beraber veri işlenebilirliği üzerinde konuşmamızı gerçekleştirdik. Özellikle son zamanlarda Covid 19‘un ortaya çıkmasıyla beraber dijital çözüm yöntemleri ve depolama çözümleri daha da önemli hale geldi. Sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakıyorum. İyi seyirler!

SDNSDNShiftdelete.net

IT yöneticileri bu hizmetleri kullanmaları halinde yapay zekanın da vermiş olduğu avantajlardan da faydalanıyor. Bu avantajla hem optimize bir çalışma ortaya çıkıyor hemde bilgi kaybı en düşük seviyelerde kalıyor. Bunun dışında bankalara da hizmet veren Hitachi, yakın bir zamanda DenizBank ile de çalışmaya başladı. Son zamanlarda yoğun bir şekilde kullanılan banka işlemleriyle ilgili DenizBank’ın burada Hitachi gibi 110 yıllık deneyime sahip olan bir firmayı tercih etmesi oldukça güzel. Siz dijital dönüşüm hakkında ne düşünüyorsunuz?