Oyuncuların vazgeçilmez tercihi olan mekanik klavyeler, ne yazık ki ülkemizde 400 TL ve üzeri fiyatlarda seyrediyor.

Bu videomuzda, bugüne kadar adı çok duyulmamış ancak fiyat performans oranıyla dikkat çeken ve GearBest‘ten sipariş ettiğimiz Dare-U VX300 mekanik klavye modeline yakından bakıyoruz.

Dare-U VX300 özellikleri

Genel malzeme yapısı metal olan klavye, altın rengiyle birlikte oldukça şık görünüyor. Metal malzeme nedeniyle 1.2 kg ağırlığında olan ürün, arka aydınlatma desteğine sahip.

Mavi, yeşil, pembe, mor, turuncu ve kırmızı olmak üzere 6 farklı renk yansıtabilen bu arka aydınlatma, özel modlar sayesinde kişiselleştirilebiliyor. Nefes alma efekti, tuşa bastığınızda ışık yanma ve farklı birçok ışık efektini kullanabiliyoruz.

16-11/26/dare-u-vx300-inceleme-2.jpg16-11/26/dare-u-vx300-inceleme-2.jpg

Blue switch kullanan Dare-U VX300, bu nedenle oldukça ses çıkarmasına karşın hissiyat olarak çok güzel bir basış hissi sunuyor. Tabii ki mekanik klavye olduğu için klavyede birden fazla tuşa bastığınızda ghosting sorunu oluşmuyor ve tepkime süreleri de bir hayli düşük.

68 dolar ücretle satın aldığımız modele buradan göz atabilirsiniz. GearBest‘in Black Friday indirimlerine buradan, farklı mekanik klavyelere ise bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dare-U VX300 inceleme

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.

#video_13507#

Dare-U VX300 artılar ve eksiler

+ Uygun fiyat

+ Arka aydınlatma desteği ve farklı efektler

+ Blue switch

– Sesli olması bazı kullanıcılar için dezavantaj

– Ekstra makro tuşları yok

:: Dare-U VX300 klavyesini nasıl buldunuz?