Düşük sistem gereksinimli oyunlar liste videosu ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi günümüz yeni nesil oyunlar, oldukça yüksek sistem gereksinimleriyle öne çıkıyor. Ancak, diğer yandan düşük sistemli bilgisayarlar için uygun oyunlar da yok değil. Biz de bu videomuzda sisteminizi yormayacak oyunları bir araya getirdik.

45TL’ye eviniz ışıl ışıl olacak!45TL’ye eviniz ışıl ışıl olacak!

Düşük sistem gereksinimli oyunlar neler?

İlk olarak listemizde 10 farklı oyun olduğunu belirtelim. Bu oyunlar arasında zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile başa başa bırakalım. Ayrıca videonun devamında oyunların listesini de bulabilirsiniz. İyi seyirler

SDNSDNShiftdelete.net

Portal 2

Portal 2, Valve Corporation tarafından geliştirilen ve yayınlanan birinci şahıs nişancı türünde bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıktı. Portal oyununun devamı niteliğinde olan bu oyun 19 Nisan 2011 tarihinde Microsoft Windows, Mac OS X, Linux, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüştür.

Call of Juarez Bound in Blood

Call of Juarez: Bound in Blood, 2009 yılında Techland tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için yayınlanan birinci şahıs nişancı Western video oyunudur.