TP-Link TL-PA4020P Powerline inceleme ile karşınızdayız. Bu videomuzda hem TP-Link TL-PA4020P Powerline özellikleri neler hem de bu özellikler kullanıcılara nasıl bir deneyim sunuyor anlatıyoruz. Eğer evinizde internet bağlantısı sıkıntısı yaşıyorsanız bu deneyimlerden faydalanabilirsiniz.

Sorular cevaplandı! –  Hangi telefonu alalım?Sorular cevaplandı! –  Hangi telefonu alalım?

TP-Link TL-PA4020P Powerline inceleme videosu ile karşınızdayız

Evlerimizde yaşadığımız ağ bağlantı sıkıntıları oldukça can sıkıcı olabiliyor. Eğer sizin de evde böyle bir sorununuz varsa ve kablolu olarak farklı çözümlere ihtiyacınız varsa çözüm olarak  TP-Link Powerline kitini kullanabilirsiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve videomuz ile sizleri baş başa bırakalım.

SDNSDNShiftdelete.net

TP-Link TL-PA4020P Powerline özellikleri

Farklı setlerden oluşan kit, kullanıcıların çok farklı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Avrupa’da ağ çözümleri arasında en çok satan 3. ürün olmayı başaran Powerline kitler, ülkemizde de oldukça fazla tercih ediliyor. Prize taktığınız tek bir cihaza, modeminiz veya router üzerinden kablolu internet verdikten sonra kitin bir diğer cihazını evinizde 300 metre mesafe içerisinde herhangi bir prize takmanız gerekiyor. TP-Link’in bu seti, elektrik ağı üzerinden birbiri ile iletişime geçiyor ve kablolu olarak internetinizi dilediğiniz noktaya taşıyabiliyor. Kısacası bu set ile elektrik ağınız üzerinden kablolu bir şekilde internet taşıyabiliyorsunuz. Bu durum özellikle evinde bir internet ağı olmayan ancak herhangi bir tadilat yapmadan kablolu internet taşımak isteyenlere çözüm oluyor. Duvarlarınızı yıkmadan internet ağınızı kurmak tek bir set ile mümkün oluyor.

Sadece evde tadilat istenmeyen durumlarda değil, aynı zamanda evinde kablosuz internet istemeyen kullanıcılar içinde oldukça mantıklı bir çözüm olan bu kit, 600 Mpbs’e kadar internet hızlarına ulaşabiliyor. Bu sayede evde veya ofisinizde odalar arasında internet kullanımı sırasında internet hızından da feragat etmemiş oluyorsunuz. Cihaz üzerinde yapmış olduğumuz testlerde, elektrik ağı üzerinden taşıdığımız internet ağımızda da herhangi bir yavaşlama olmadığını da test ettik. Sizler de bu ürünü satın aldıktan sonra güvenle kullanabilirsiniz.

Sizlerle beraber deneyimlerimizi ve fikirlerimizi paylaştığımız videoyu izledikten sonra bizlere fikirlerimizi YouTube yorumları üzerinden iletmeyi unutmayın. Ayrıca buraya tıklayarak ürün hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. İyi seyirler.