ShiftDelete.Net olarak yeni bir video ile karşınızdayız. Bu videomuzda oyun içerisinde yer alan grafikleriyle deyim yerindeyse bilgisayar ağlatan oyunlara sizlerle birlikte göz atıyoruz. En yüksek sistem gereksinimli oyunlar bir arada! İşte merak edilen tüm detaylar!

SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler?SDN ofisinin aksesuar tercihleri neler?

Bilgisayar ve bütçe düşmanı oyunlar!

Gün geçtikçe teknoloji tarafında yeni gelişmeler ile karşılaşıyoruz. Özellikle bilgisayar oyunlarında yaşanan gelişmeler sonrası oyuncular kendilerini son zamanlarda farklı bir dünya içerisinde buldu. Videomuz içerisinde en yüksek sistem gereksinimli oyunlar sizler için sıralandı. İlk sırada Cyberpunk 2077 ile karşılaşıyoruz. Oyuncuların uzun zamandır beklediği bu oyun sistem gereksinimleri tarafında hangi donanımlara ihtiyaç duyuyor? Sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım.

SDNSDNShiftdelete.net

Sistem gereksinimleri her geçen gün neden yükseliyor?

Bilgisayar oyuncuları oyunlardan genel olarak yüksek grafik kalitesini bekler. Oyuncuların bu isteklerini karşılamak amaçlı da oyun yapımcıları son yıllarda oynanışında önüne geçerek grafik performansına yatırım yaptığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Listemizde yer alan 2. oyun Hitman 2 olarak karşımıza çıkıyor. Filmleri ve oyunlarıyla oyuncuların gönüllerinde taht kuran bu oyunda grafik performansı gerçekten oldukça yüksek. Oyun içerisinde yer alan detaylar, dokular ve geçiş efektleri dikkat çekici durumda. Bu oyunu 4K çözünürlükte oynamak için NVIDIA’nın RTX 2080 TI ekran kartını bilgisayarınızda bulundurmanız gerekiyor.

Oyunun yapımcılarının önerdiği sistem gereksinimlerinde ise Intel i7 4790, NVIDIA GTX 1070 veya AMD Radeon RX Vega 56 ekran kartı, 16 GB RAM ve 60 GB depolama alanı görülüyor.