Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformuna geçiş yapan ve Konuşanlar programını burada devam ettiren komedyen Hasan Can Kaya, diğer platformlarda da başarısını sürdürüyor. Dünyanın en popüler video akış platformlarından olan TikTok’ta 1 milyar izlemeyi geçen Kaya, dünyaca ünlü bir komedyeni geride bırakmayı başardı.

Instagram, sevilen TikTok özelliğini alıyor!Instagram, sevilen TikTok özelliğini alıyor!

Hasan Can Kaya, başarılarına bir yenisini ekledi

1989 doğumlu stand-up sanatçısı ve komedyen Hasan Can Kaya, ilk olarak 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinin senaristi olarak tanındı. Daha sonra Leman Kültür Beşiktaş‘ta stand-up gösterileri yapmaya başlayan Kaya, 2020 yılında Konuşanlar isimli talk-show gösterisini YouTube kanalına yüklemeye başladı.

Oldukça kısa bir süre içerisinde milyonlara ulaşan komedyen, bir süre sonra Exxen platformuyla anlaştı. YouTube’dan Exxen’e geçişiyle eski videolarını platformdan silen Kaya, sevenlerinin büyük tepkisini de çekmişti.

Hürriyet’in haberine göre, ünlü komedyen Hasan Can Kaya kırılması güç bir rekora imza attı. Resmi TikTok sayfası aracılığıyla gösterisinden kesitler paylaşan Kaya, toplamda 1 milyar izlemeyi geçmeyi başardı.

Böylece Kaya, ABD’nin en ünlü komedyenlerinden biri olan ve kendi adını taşıyan talk-show gösterisiyle de bilinen Ellen DeGeneres‘in 988 milyon izlenen TikTok sayfasını geride bıraktı.

Peki sizler Hasan Can Kaya’nın 1 milyar izlemeyi geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.