Telefon kullanıcıları Android‘çiler ve iPhone’cular olarak ikiye ayrılıyor. Uzun yıllar bu akıllı telefon işletim sistemlerinin kullanıcıları ”telefonlarını” savundular ve bağlılıklarını güzel bir şekilde kanıtladılar. Bu rekabetin kazananı aslında yok bu nedenle seçimlere de saygı duymak gerekiyor. Seçimini iPhone’dan yana kullanmış olan kişiler telefonlarına aksesuar seçme noktasında karar vermekte zorlanabilir. İşte telefonunuz için en iyi iPhone aksesuarları:

iOS 13.6 yayınlandı! iPhone’a yeni özellikler!iOS 13.6 yayınlandı! iPhone’a yeni özellikler!

Çok şık mı, yoksa fonksiyonel mi? En iyi iPhone aksesuarları listesi

Gündelik işlerimizin neredeyse içine girmiş olan iPhone’lar bazı ekipman ve aksesuarlar ile çok iyi performans sunabiliyor. Örneğin, Apple’ın kablosuz kulaklığı olan AirPods, kablo derdinizi ortadan kaldırırken, fotoğraf çekmeyi seven birisiyseniz, iPhone için geliştirilmiş bir lensi satın almak fotoğraflarınızı daha eğlenceli hale getirebilir.

Kablosuz şarj cihazları, farklı tasarım ve özellikte, renkli renkli kılıflar ve dahası… iPhone’unuzu daha güzel ve fonksiyonel hale getirmenizi sağlayacak telefon aksesuarları:

Sensiz olmaz; Apple AirPods

en iyi iPhone aksesuarlari-00

en iyi iPhone aksesuarlari-00

Apple’ın kablosuz kulaklıkları kaçıncı nesil olursa olsun sunduğu performans ile beğeni topluyor. En son AirPods Pro ile kullanıcılarının karşısına çıkan Apple, burada hem işlevselliği artırmış durumda hem de sunduğu ses deneyimi ile yeni bir seviyede konumlandırılıyor.

Bunun yanında performansına bağlı olarak yüksek fiyatlı olarak görülen bu kulaklık, Apple’ın resmi internet sitesinde ve pek çok internet sitesinde satılıyor. Aynı zamanda 2. Nesil Apple AirPods‘u Kablosuz Şarj Kutusu  ile birlikte satın alabildiğiniz gibi, eğer benim için şarj kutusunun kablosuz olması önemli değil diyorsanız kablolu şarj kutulu olan versiyonunu alabilirsiniz.

Pek çok kişi için çok önemli olan kulaklıklar, en çok satılan aksesuarlar arasında yer alıyor.

en iyi iPhone aksesuarlari-00

en iyi iPhone aksesuarlari-00

Apple AirPods‘umu korumak istiyorum ve renkli görünmesini istiyorum diyorsanız, silikon veya istediğiniz yapıda şarj kutusu kılıfları bulunuyor ve pek çok çeşit sunuluyor. İster silikon ister deri varyasyonlarıyla dikkat çeken kılıflar, ”ne gerek var” diye düşünseniz, de kutunun zarar görmesini engelliyor olmasıyla göz ardı edilmemesi gerekiyor.