Uzun zamandır merakla beklenen bilgisayarlardan biri olan Microsoft Surface Studio modelinin inceleme videosu ile karşınızdayız.

Microsoft Surface Studio özellikleri

Özellikle tasarımcıların ilgisini çekecek olan Microsoft Surface Studio modelinin ofisimize gelen versiyonu, Intel Core i5-6440HQ 2.60 GHz işlemciye sahip. 8 GB DDR4 RAM’e sahip olan bu bilgisayarda, NVIDIA Geforce GTX 965M 2 GB ekran kartı kullanılıyor. 

1 TB kapasiteli Hybrid depolama sürücüsünün kullanıldığı bilgisayar, 28 inç boyutlu PixelDense 10 parmağa kadar destek sunan dokunmatik ekrana sahip. Bu ekranın 3:2 oranında ve 4500 x 3000 çözünürlük sunuyor. Ekranda kullanılan 10-bit panel ise sRGB, DCI-P3 ve Vivid renk profillerini ön yüklü olarak sunuyor. Panelin 10-bit olması ise özellikle tasarımcılar için büyük bir avantaj sağlayacaktır. 

WiFi 802.11 a/b/g/n/ac ve Bluetooth 4.0 kablosuz bağlantılarını destekleyen bilgisayar, kutu içeriğinde kablosuz klavye mouse kiti ve bir adet yüksek hassasiyetli tasarım kalemi sunuyor. Son derece şık bir tasarıma sahip olan bilgisayar Windows 10 Pro işletim sistemine sahip.

Microsoft Surface Studio tasarımı

Microsoft Surface Studio modeli, all-in-one yapıda olmasına rağmen son derece şık bir tasarıma sahip. İnce ekran yapısı ile tasarım konusunda etkileyici olan bilgisayarın, donanım bileşenleri ise alt kısımdaki destekleyici alanda yer alıyor. Bu da ekranın çok ince olmasını sağlamış. 

Farklı açılarda rahatlıkla kullanılabilen ekran yapısı ise ergonomik anlamda büyük kolaylık sağlıyor. 

Microsoft Surface Studio inceleme

Sizleri 18 bin TL fiyatı ile dikkat çeken şık tasarımlı, tasarım bilgisayarı Microsoft Surface Studio incelemesi ile baş başa bırakıyoruz.

#video_14450#

Microsoft Surface Studio modelini bu link üzerinden satın alabilirsiniz!

:: Microsoft Surface Studio modelini beğendiniz mi?