Oyuncuların yakından tanıdığı bir marka olan MSI, genelde oyuncu ekipmanları ve donanımlarıyla bilinir. Ancak bu sefer oyuncu kesiminden daha çok günlük kullanım ve iş hayatına yönelik kullanıma hitap eden MSI Pro MP241 monitörü tanıtıldı.

iOS 14 ile gelen Reddit ve LinkedIn düzeltmesiiOS 14 ile gelen Reddit ve LinkedIn düzeltmesi

MSI’ın yeni monitörü MSI Pro MP241 tanıtıldı!

İş amacıyla ya da günlük işlerde kullanmak üzere tasarlanan MSI Pro MP241, 23.8 inç boyuta sahip. Monitör daha geniş bir görüş açısı sunması için IPS panelle donatılmış. Bu özel IPS panel ile birlikte 178 derece görüş açısına sahip olan monitör 1920 x 1080 çözünürlükle beraber geliyor.

MSI Pro MP241 monitör

MSI Pro MP241 monitör

Pro MP241, 60 Hz yenileme hızıyla standart bir güce sahipken, iş hayatı ve günlük kullanım için büyük bir sorun yaratmayacak şekilde 7 ms’lik tepki süresine sahip. Tasarım anlamında da oldukça sade bir tasarımı bulunan monitör, ince kenarları sayesinde yan yana çoklu monitör kurulumlarında da oldukça elverişli hale getiriyor.

MSI Pro MP241 monitör

MSI Pro MP241 monitör

MSI’ın yeni monitörü, -5 derece aşağı ve 15 derece yukarıya kadar yönlenebiliyor. Yazılım tarafında ise MSI’ın Display Kit programı sayesinde iki farklı program aynı anda görüntülenebiliyor. Monitör, 1 adet HDMI ile 1 adet D-Sub bağlantı noktasına sahip. MSI yeni monitörünün fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapmadı.