OnePlus’ın en sevilen serisinin Nord olduğunu söylesek yanlış olmaz. Bu serinin ilk nesli de dünya genelinde büyük satış sayılarına ulaşmıştı. Serinin ikinci nesli olan OnePlus Nord 2 de benzer şekilde kullanıcılar tarafından benimseniyor. Bu amiral gemisi cihaz için yeni bir özel sürüm duyuruldu. OnePlus Nord 2 yakında Pac-Man özel tasarımıyla raflarda olacak.

Huawei’nin ambargodan kaçış planı ortaya çıktı!Huawei’nin ambargodan kaçış planı ortaya çıktı!

OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition resmen tanıtıldı

Eğer aranızda Pac-Man hayranları olan varsa OnePlus’ın bu yeni tasarımını seveceklerine eminiz. İlk kez atari salonlarında karşımıza çıkan Pac-Man, günümüze kadar varlığını sürdürebildi ve hala genç kuşaklarda bile hayranları var. Bu klasikleşmiş oyunun filmlerini bile gördüğümüz için artık bir telefon olarak da çıkmasını garipsemiyoruz. OnePlus bugün Pac-Man temasıyla tasarlanan yeni bir OnePlus Nord 2 sürümünü duyurdu.

Duyurulan yeni sürümde teknik özellikler aynı, üründe değişen şey ise tamamen görünüş. Bu ilginç tasarım, kendisini kutusuyla bile belli ediyor. Üzerinde Pac-Man logosu bulunan kutunun üzerinde bu sürüme özel desenler de mevcut. Kutuyu açtığınızda sizi OnePlus Nord 2, özel tasarım kılıf, kırmızı şarj kablosu ve çıkartmalar karşılıyor.

Ayrıca cihazın kendisinde küçük de olsa bir Pac-Man logosu mevcut. Kılıfı kullanmasanız bile OnePlus Nord 2’nizin özel olduğunu belli edebilirsiniz.

Telefonu açtığınızda sizi karşılayacak küçük sürprizler de mevcut. 2015 yılında çıkan Pac-Man mobil oyunu cihazınızda yüklü geliyor ve Pac-Man’e özel duvar kağıtları da cihazınıza önceden yüklenmiş olarak bulunuyor. Eğer bir Pac-Man hayranıysanız bu özel sürüm sizi pek çok konuda tatmin edecek.

OnePlus Nord 2 Pac-Man Edition için satış fiyatı Avrupa’da 529 Euro olarak açıklandı. Cihazın Türkiye’de satılmayacağını da ekleyelim. Zira henüz Nord 2’nin ana sürümü bile ülkemizde satışa çıkmadı.

OnePlus Nord 2 teknik özellikleri

Ekran: 2400 × 1080 6.43 inç FHD + AMOLED ekran
Ön kamera: 32 Megapiksel
Arka kamera: 50 Megapiksel + 8 Megapiksel + 2 Megapiksel
İşlemci: MediaTek Dimensity 1200-AI SoC
Grafik İşlemci: ARM G77 MC9 GPU
RAM: 12 GB LPDDR4X RAM
Depolama: 256 GB
Batarya: 65W hızlı şarjlı 4.500mAh batarya