Üniversiteye ve liseye geçiş sınavlarının da bitmesiyle artık oyuna zaman ayırma vakti geldi. Oyun oynarken bilgisayarınızın donanımının özellikleri önemliyken, bir de kullandığınız oyuncu ekipmanları da oldukça önemli hale geliyor. Bugün de orta segment oyuncu kulaklığı Logitech G332 SE inceleme videosu ile kafanızdaki kulaklık soru işaretini gidereceğiz.

Antivirüs programları gerçekten işe yarıyor mu?Antivirüs programları gerçekten işe yarıyor mu?

Logitech G332 SE inceleme!

Hem corona virüs pandemisi nedeniyle hem de yaz tatilinin gelmesiyle evden çıkamadığımız şu günlerde, yapacak bir şey bulamayanlar için en iyi seçeneklerden biri de oyun oynamak. Oyun oynarken her zaman bilgisayarımızın donanımına dikkat etsek de, kullandığımız kulaklık, mouse, klavye gibi detaylar da oldukça önemli. Biz de bugün sizler için Logitech G332 SE‘yi inceledik.

SDNSDNShiftdelete.net

Logitech G332 modelini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Logitech G332 SE özellikleri

50 mm ses sürücüleri daha derin bir oyun deneyimi için ayrıntılı ve kapsamlı sesler sağlarken, en sevdiğiniz oyunların seslerini tam olması gerektiği gibi harika duyarsınız.

Geliştirilmiş ve büyütülmüş 6 mm mikrofonlar ile takım arkadaşlarınız sizi rahatlıkla duyacaktır. Katlayarak sessize alma özelliği, duyulmak istemediğiniz zamanlar için mikrofonunuzu anında susturur ve sesinizin oyuna gitmesini rahatlıkla önleyecektir.

Kulaklığınızı, ürünle birlikte gelen USB DAC veya 3.5 mm jak aracılığıyla bilgisayar veya Mac’inizle ya da PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch gibi oyun konsollarıyla ve mobil aygıtlarla uyumlu çalıştırabilirsiniz.