Plantronics BackBeat Pro 2 SE inceleme videosu ile karşınızdayız. Hem teknik özellik hem de fiyat bakımından üst düzey sınıfta olan bu BackBeat Pro 2 SE kulaklık hakkındaki düşüncelerimizi sizlerle paylaşıyoruz!

Plantronics BackBeat Pro 2 SE

Plantronics BackBeat Pro 2 SE

Plantronics BackBeat Pro 2 SE özellikleri

Plantronics BackBeat Pro 2 SE adındaki SE takısı Special Edition anlamına geliyor. Özel sürüm olmasını sağlayan farklılıklar ise sert taşıma çantası ve kulaklık tasarımındaki bazı makyajlar. Bunun dışında teknik olarak BackBeat Pro 2 modeli ile arasında önemli bir fark bulunmuyor.

Platronics BackBeat 500 incelemePlatronics BackBeat 500 inceleme

40 mm çapındaki dinamik sürücülere sahip olan Plantronics BackBeats Pro 2 SE modeli, Bluetooth 4.0 ve NFC üzerinden kablosuz bağlantı kurabiliyor. Destekli cihazlardaki Qualcomm APTX desteği ile ultra düşük gecikme süresi sunan kulaklık, Class 1 Bluetooth kategorisi sayesinde 100 metreye kadar bağlanabilirlik sunabiliyor. Aynı anda iki cihaza bağlanabilen kulaklık, bağlantılar arasında geçişi çok basit bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

MicroUSB portu üzerinden şarj edilebilen kulaklık 24 saate kadar müzik ve konuşma süresi sunarak, sınıfındaki en yüksek performanslı modellerden biri olarak nitelendiriliyor. Kulaklığın üzerinde yer alan 3.5 mm kulaklık girişi ise cihazın şarjının bittiği durumlarda güç ihtiyacı olmadan kablolu bir kullanım imkanı sağlıyor. 

Plantronics BackBeat Pro 2 SE modelinin sağ ve sol kulaklıklarında yer alan kontrol butonları ile bağlı olan telefonu kullanmadan müzik dinleme ve telefon görüşmesi de yapabilirsiniz. Kulaklık üzerinde yer alan Active Noise Cancelling ve Open Listening Mode seçenekleri opsiyonel bir kullanıma sahip. 

Çift mikrofonlu yapı ise telefon görüşmelerinin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Ayrıca donanım özelliklerinde yer alan yakınlık sensörü ise kulaklığın kulağınızdan çıktığı anda müziği durdurmasını sağlıyor. Bu sensör isteğe bağlı olarak kapatılabiliyor.

Plantronics BackBeat Pro 2 SE inceleme

Plantroncis BackBeat Pro 2 SE inceleme videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz! İyi seyirler!

SDNSDNShiftdelete.net

17-01/29/hb.jpg

17-01/29/hb.jpg

Plantronics BackBeat Pro 2 SE kutu içeriği

Kulaklığın kutusundan, sert taşıma çantası, 3.5 mm kulaklık kablosu, microUSB kablosu ve dökümanlar çıkıyor.

Plantronics BackBeat Pro 2 SE tasarımı

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Plantronics BackBeat Pro 2 SE kulaklık, üst düzey malzeme kalitesi ile de göz dolduruyor. Kulaklığın sağ ve sol taraflarında yer ala kontrol butonları ise kullanımı kolaylaştırmakta. Taç kısmındaki ve kulaklık süngerlerinde malzeme ise uzun süreli kullanıma oldukça müsait.

Plantronics BackBeat Pro 2 SE artıları

Şık tasarım
Uzun pil ömrü
Bas ve tiz oranı başarılı
Bağlanabilirlik başarısı
ANC, NFC, APTX gibi teknolojiler

Plantronics BackBeat Pro 2 SE eksileri

Mobil ve PC yazılımı yetersiz
Ekolayzır ayarı yapılabilir
Malzemenin boyası hassas
Yakınlık sensör deneyimi geliştirilmeli

BackBeat Pro 2 SE teknik özellikleri

Sürücü 40 mm dinamik sürücü
Bağlantı Bluetooth 4.0, NFC, 3.5 mm kablolu
Frekans aralığı 20 Hz – 20 KHz
Pil süresi 24 saate kadar
Ağırlık 340 gram
Fiyat 1275 TL

:: BackBeat Pro 2 SE kulaklığı beğendiniz mi?