Sanal gerçeklik teknolojisi son dönemin en popüler konu başlıklarından biri. Pazarda Oculus Rift, HTC Vive gibi üst düzey sanal gerçeklik gözlükleri olduğu gibi, akıllı telefonlarla beraber kullanılabilen VR gözlükleri de bulunuyor.

Bu videomuzda uygun fiyatlı bir sanal gerçeklik gözlüğü almak isteyenlere hitap eden Preo My VR Box modelini inceliyoruz.

Preo My VR Box özellikleri

4 inç ila 6 inç arası tüm akıllı telefonları destekleyen Preo My VR Box, dış görünümüyle pazarda bulunan diğer VR gözlüklere oldukça benziyor.

Gözlüğün yüz ile temas edilen bölümünde kullanılan yumuşak kaplama, ergonomik kullanım ve uzun süreli kullanımlarda cihazın rahatsız etmemesi adına büyük önem taşıyor. Ayrıca üst tarafta yer alan lens ayarlama seçeneği de önemli zira bu sayede görüntüyü iyileştirebilmek ve kendinize göre ayarlayabilmek mümkün.

16-09/20/preo-my-vr-box-inceleme-2.jpg

16-09/20/preo-my-vr-box-inceleme-2.jpg

Google Play Store veya App Store‘da yer alan tüm VR içeriklerini destekleyen My VR Box ile 360 derece VR videolarını izleyebiliyor, uygulamalardan ve oyunlardan faydalanabiliyorsunuz. Tabii ki bu noktada elde edilen görüntünün kullanılan telefonla doğrudan bağlantısı bulunuyor. Ürün, yüksek çözünürlüklü ekrana sahip telefonlarda daha iyi bir VR deneyimi sunmakta.

Preo My VR Box inceleme

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.

#video_13050#

Preo My VR Box Artıları

– Uygun fiyat

– Ayarlanabilir lens

– Ergonomik tasarım

Preo My VR Box Eksileri

– Oyun oynamak için oyun koluna ihtiyaç duyuyor

:: Preo My VR Box sanal gerçeklik gözlüğünü beğendiniz mi? VR gözlüğü satın almayı düşünüyor musunuz?