Uygun fiyatlı akıllı saatler arasında önemli bir yeri olan Preo PWatch serisi, üçüncü nesli ile karşımızda. Preo PWatch 3 inceleme videomuzda, akıllı saatin tüm kabiliyetlerine yakından bakıyoruz.

Preo PWatch 3 özellikleri

Android 4.3 ve üzeri işletim sistemi akıllı telefonlarla Bluetooth bağlantısı üzerinden eşleşen Preo PWatch 3, ilk olarak geliştirilen tasarımı ile dikkat çekiyor.

Metal kadranı ile birlikte dokulu silikon kayış kullanan akıllı saat, siyah renkli tek bir modele sahip.

En önemli geliştirmelerden biri olan ekran noktasında, bu sefer IPS panel ile karşı karşıyayız. IPS panelin renkleri daha canlı ve parlak göstermesi ile beraber geniş görüntüleme açısı oldukça faydalı olmuş. Ayrıca ekranın 1.54 inç boyutlu olduğunu da belirtelim.

16-11/03/preo-pwatch-3-akilli-saat2.jpg16-11/03/preo-pwatch-3-akilli-saat2.jpg

Akıllı saatin yeteneklerine baktığımızda direkt olarak saat üzerinden arama yapmak veya gelen çağrıyı yanıtlamak mümkün. Akıllı saatin üzerinde yer alan mikrofon ve hoparlör sayesinde görüşmelerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Adım sayma ve uyku takibi özelliği ile sağlık verilerini görmek isteyen kullanıcılara da hitap eden akıllı saat, telefonunuzdaki müziği de kontrol edebilme imkânı tanıyor.

Preo PWatch 3 incelemesi

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi Preo PWatch 3 incelememizle baş başa bırakalım. İyi seyirler.

#video_13369#