Samsung’un bildiğiniz gibi 5 Ağustos’ta Unpacked 2020 adını verdiği bir etkinliği olacak. Etkinlikte tanıtılacak yeni ürünler yavaş yavaş ortaya çıkarken Samsung resmi bir video yayımladı. Aynı zamanda şirket, tanıtacağı yeni 5 ürünün silüetinin gözüktüğü karanlık bir kare de paylaşmış oldu. Samsung’un yeni tanıtacağı 5 cihaz:

Samsung Galaxy Watch 3 canlı canlı görüntülendiSamsung Galaxy Watch 3 canlı canlı görüntülendi

Samsung’un yeni tanıtacağı 5 cihaz

Samsung bu yıl heyecanlandıran bazı cihazlara imza atarken, bazıları da sızıntı şeklinde kaldı. Özellikle Galaxy Buds Live (ismi konusunda da çok tartışma oldu) kulaklığı hem tasarımsal açıdan oldukça farklı hem de sunduğu özellikler açısından teknolojiseverlerin heyecanlanmasına neden olmuştu.

Unpacked 2020′de ortaya çıkacağı söylenen kulaklık nihayet yapılan paylaşım ile tanıtılacağını kesinleşmiş oldu. Bu etkinlik kapsamında Samsung bir sürpriz yapmazsa 5 yeni cihaz tanıtacak. Teknoloji devi yeni yayımladığı etkinliğin kısa tanıtım videosunda yeni tanıtılacak cihazları silüet şeklinde bizlere gösteriliyor.

Samsung-un yeni tanitacagi 5 cihaz-Unpacked 2020-00

Samsung-un yeni tanitacagi 5 cihaz-Unpacked 2020-00

Peki, Samsung’un tanıtacağı bu 5 cihaz arasında neler bulunuyor? Öncelikle bu etkinlik kapsamında akıllı telefon olarak birçok kişinin merakla beklediği Note serisinin yeni üyesi, Galaxy Note 20 serisi tanıtılacak. Note 20’ye ek olarak Galaxy Z Fold 2 katlanabilir telefon da etkinlikte karşılaşacağımız bir diğer cihaz olacak.

Bunun yanında akıllı saat tarafında sızıntılar ile üstündeki bütün sır perdesinin kalktığı Galaxy Watch 3 yer alırken, Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık ve Galaxy Tab S7 tablet modelleri de etkinlik kapsamında tanıtılacak. Samsung’un bu yılki en büyük etkinlikleri arasında yer alan Unpacked 2020 heyecan dolu olacağını şimdiden söyleyebiliriz.