İletişim imkanları, teknoloji ve sosyal medya ile beraber geliştikçe, hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Pek çok farklı, onlarca şirketle çalışıyoruz. Her şirketin çağrı merkezi numarasını ezbere tutmamız epey zor. İhtiyaç durumunda Google’dan numara aramanın da pek hoş bir deneyim olmadığını pek çoğumuz biliyoruz.

SOR’UN uygulaması, müşterilerin şirketlere soru sormasını oldukça kolay ve zahmetsiz bir hale getiriyor. Biz de sizler için hayatı kolaylaştıran SOR’UN uygulamasını inceledik.

SOR’UN uygulamasını inceliyoruz!

Android ve iOS üzerinden kullanabileceğiniz SOR’UN uygulaması, sizi onlarca şirketle bir araya getiriyor. Uygulamadan doğrudan sorularınızı sorabiliyorsunuz, çağrı merkezi numarası bilmenize de gerek yok. SOR’UN uygulamasından doğrudan çağrı merkezini de arayabiliyorsunuz. Örneğin aracınızla kaza yaptınız, sigorta firmasına fotoğraf çekip yollayabilirsiniz. Pek çok işlemi, SOR’UN ile yapabiliyorsunuz.

SOR’UN uygulamasını kullanıyoruz!

Sizi SOR’UN uygulamasını kullandığımız video ile baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler…

#video_13393#

SOR’UN uygulaması bizlere neler sunuyor?

– Soru, şikayet ve taleplerinizi şirketlere kolayca iletebilmenin yeni yolu SOR’UN ile tanışın. SOR’UN ile farklı sektörlerden onlarca şirket ile ücretsiz mesajlaşabilir, sorun ve taleplerinizi kolayca iletebilirsiniz.

– SOR’UN ile telefonda çağrı merkezine bağlanmayı dakikalarca beklemeyin, iletişime geçmek istediğiniz şirketin müşteri hizmetlerine tek tuşla ulaşın.

– Şirketlerle fotoğraf, dosya ve konum bilgilerini kolayca paylaşın, sorun ve taleplerinizi müşteri hizmetleri temsilcisine daha kolay anlatın.

– Finans sektöründen kamu kuruluşlarına, havayolu şirketlerinden restoranlara kadar onlarca şirkete sorun ve taleplerinizi iletmenin kolay yolu SOR’UN uygulamasında.

– SOR’UN günlük hayatın yoğun temposunda tam da ihtiyacınız olan uygulama. SOR’UN ile çağrı merkezleriyle vakit kaybetmeden tüm şirketlerin müşteri hizmetleriyle anında iletişime geçmeye başlayın!

– SOR’UN ile sorun ve taleplerinizi iletebileceğiniz şirketlerden bazıları; Aksigorta, Anadolujet, Avis, Budget, Ebebek, Garanti Bankası, Hepsiburada, Markafoni, MNG Kargo ve çok daha fazlası!

:: SOR’UN uygulaması hakkında düşünceleriniz neler?