TP-Link NC250 inceleme videomuzda, şirketin bulut kamera çözümüne yakından bakıyoruz.

TP-Link NC250 özellikleri

İlk olarak tasarımdan başlayacak olursak oldukça kompakt bir yapıda karşımıza çıkan ürün, şık ve modern görünümüyle dikkat çekiyor. Sadece beyaz renk seçeneğinin yer aldığı ürünün arka tarafında ethernet ve güç girişiyle beraber WPS/reset tuşu yer alıyor. Standı sayesinde görüş açışı kolayca ayarlanabilen TP-Link NC250 dilerseniz stand olmadan da kullanılabiliyor.

Son derece kolay bir kurulum aşaması olan TP-Link NC250, kablolu veya kablosuz olarak internete bağlanabiliyor. Kurulum için dilerseniz TP-Link tpCamera uygulamasını kullanabiliyor, dilerseniz de direkt PC üzerinden bağlantı sağlayabiliyorsunuz.

17-03/06/tp-link-nc250-inceleme.jpg

17-03/06/tp-link-nc250-inceleme.jpg

Üzerinde 1 MP’lik CMOS sensörlü bir kamera ile gelen cihaz, 720p HD görüntü kaydı gerçekleştiriyor. 4x dijital yakınlaştırma sunan TP-Link NC250‘de, sensörler sayesinde gece görüşü özelliği de yer alıyor. Son olarak dahili mikrofon sayesinde ses iletimi de yapıldığını belirtelim.

iOS ve Android platformlarında bulunan TP-Link tpCamera uygulamasıyla 7/24 bulut kamerasına ulaşmak mümkün. Ayrıca uygulama üzerinden fotoğraf ve video kaydı da alabiliyoruz. Son olarak hareket sensörü sayesinde, dilerseniz algılanan hareketler sonrası cihaz size e-mail gönderebiliyor.

TP-Link NC250 inceleme

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi inceleme videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler.

#video_14177#

17-03/06/hepsiburada-gorseli.jpg

17-03/06/hepsiburada-gorseli.jpg

TP-Link NC250 artıları ve eksileri

+ Şık, modern görünüm

+ Gece görüşü

+ Kolay kurulum

– Düşük ışıkta görüntü kalitesi düşüyor

:: TP-Link NC250 modelinin özelliklerini nasıl buldunuz?