Transcend firması tarafından iPhone, iPad ve iPod‘lar için üretilen Transcend JetDrive Go 300S, iOS cihazında depolama alanı sıkıntısı yaşayanlar için biçilmiş kaftan. Bakalım şık tasarımı ile dikkatleri çeken JetDrive Go 300S bizlere neler sunuyor?

iPhone Uyumlu Harici Belleği İnceledik!iPhone Uyumlu Harici Belleği İnceledik!

Transcend JetDrive Go 300S Fiyatı

32, 64 ve 128 GB olmak üzere 3 farklı depolama seçeneğine sahip olan cihazın ülkemizde resmi bir satış fiyatı bulunmuyor. İncelemiş olduğumuz 32 GB‘lık modelinin yurt dışı satış fiyatı ise yaklaşık 45 dolar.

Transcend JetDrive Go 300S Özellikleri

Metal ve oldukça şık bir tasarım ile gelen Transcend JetDrive Go 300S, 7.8 mm kalınlığında. Yalnızca 8 gram ağırlığında olan JetDrive Go 300S, taşınabilirlik konusunda oldukça avantajlı. Siyah ve gri renk seçeneklerine sahip olan cihazın malzeme kalitesi çok üst düzey.

Biri USB 3.1 Gen 1 Type A biri ise Lightning üzere iki çıkış ile gelen Transcend JetDrive Go 300S, çok hızlı bir USB bellek olmasının yanı sıra iPhone ve iPad’lere bağlanabilmesi ile rakiplerinden ayrılıyor.

Sahip olduğu yazılım desteği ile iOS cihazlara bağlanabilen ve dosya aktarımı da yapabilen Transcend JetDrive Go 300S, JetDrive Go uygulaması sayesinde oldukça yetenekli. Çok basit bir şekilde yedekleme yapabilen cihaz, pazarın en başarılı iOS uyumlu harici bellekleriden.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizi Transcend JetDrive Go 300S, incelemesi ile sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler.

#video_12902#

Transcend JetDrive Go 300S artıları

-iOS desteği
-USB 3.1 Gen 1 Type A desteği
-Kaliteli uygulama desteği
-İnce ve hafif tasarım

Transcend JetDrive Go 300S eksileri

-Yüksek fiyat

:: Transcend JetDrive Go 300S hakkında ne düşünüyorsunuz?