Web sitenizi 5 dakikada mobil uygulaması yapın.!

 Web sitenizi 5 dakikada mobil uygulaması yapın.!
Okunuyor Web sitenizi 5 dakikada mobil uygulaması yapın.!

Web sitenizi 5 dakikada mobil uygulamaya dönüştürebilirsiniz bu uygulamayı mobil uygulama mağazalarına yükleyebilir sizin de bir mobil uygulamanız olabilir. Peki nasıl yapacağız 5 dakikada nasıl olacak buyrun konumuza.

Web sitenizi 5 dakikada mobil uygulamaya dönüştürebilirsiniz bu uygulamayı mobil uygulama mağazalarına yükleyebilir sizin de bir mobil uygulamanız olabilir. Yanlış duymadınız bu işlem en fazla 5 dakika sürmekte 5 dk da telefonuna yükleyebileceğiniz  bir uygulamanız olacak konumuzu detaylı okuduğunuzda ve bütün işlemi yaptığınızda artık sizin de bir mobil uygulamanız olmuş olacak.

Hali hazırda bir web siteniz varsa bunu bir mobil uygulama yapmanız çok kolay yapacağımız ekstra kod bilgisi veya başka bir şeye ihtiyacınız yok tek ihtiyacımız olan şey hazır bitmiş bir web sitesi ve bir mail adresi birazdan vereceğim siteye tıklayarak gittiğinizde ufak bir form ve demo bir telefon göreceksiniz. Bu yönlendirdiğimiz sitenin bilgisayar programında mevcut ancak indirdiğimiz sürümde aynı işlemi yaptığı için indirmemize gerek yok direk web sitesi üzerinden iki üç tık ile uygulamanız hazır, hatta sevdiğiniz sürekli ziyaret ettiğiniz herhangi bir site var ise istediğiniz siteyi uygulama yapıp telefonunuza yükleyebilirsiniz. 

Peki bunu nasıl yapıldığı hakkında akılına gelen soruları duyar gibiyim, bu uygulama web sitenizi kopyalayarak mobil sürüme dönüştürüyor yani ufak çaplı bir tek o siteyi açacak bir tarayıcıya çeviriyor bunu uygulama üzerinden başka bir sayfaya elbette geçebilirsiniz ancak Google Chrome yeni sekme açma gibi bir özelliği yok. Ek olarak tarayıcı gibi üstteki URL bağlantısını göstermemektedir bu da mobil uygulamanızı profesyonel yapılmış gibi göstermektedir. Responsive bir tema oluşturulmuş bir web sitesi kopyalandığı zaman çok üst düzey bir başarı elde edersiniz ekstra bir veri tabanı gereksinimini de ortadan kaldırmış olursunuz.

Uygulamayı yapmadan önce bir iconunuz olursa telefonunuza yüklediğinizde çok daha hoş gözükecektir. Eğer bir iconunuz yok ise google’dan aratıp güzel icon bulabilirsiniz veya kendi logonuzu resminizi kullanabilirsiniz. Logonuzu hallettiyseniz artık tek yapmanız gereken şey burdan web sitesine tıklayıp  sayfayı aşağıya çekip soldaki formu gerekli bilgileri doldurduktan sonra  ” Create Mobile App ” butonuna tıklamanız, tıklamadan önce web sitenizin bağlantısını girdiğinizde yanda demo bir telefonda canlı önizlemesini görebilirsiniz. Buda ayrıca çok hoş, Eğer bir sorun yok ise butona tıkladıktan sonra mail adresinizi kontrol edin. Uygulamanızın dosyası mail adresine gönderilecek. 

Eğer daha profesyonel işlem yapmak isterseniz bu programı satın almanız gerekmektedir. Profesyonel olan program gerçekten çok iyi hem de hiçbir kod bilgisi olmadan bütün uygulamayı kendinize göre özelleştirebilirsiniz. AdSense’den aldığınız reklam kodları ile parada kazanabilirsiniz. Profesyonel bir uygulama yapmak isterseniz program hakkında bir ufak araştırma yapabilirsiniz. Biz sadece hali hazırda bir web sitesinin en basit şekilde nasıl uygulama yapabileceğinizi göstermek istedik, umarım verdiğimiz bilgiler hoşunuza gitmiştir. bir bilgi kazandırdıysak ne mutlu bize.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
291 Okunma
okunma2