Oyun severler için iyi haberler gelmeye devam ediyor. Dün akşam Sony’nin bir süredir beklenen PlayStation 5’i tanıtmasının ardından, bugün de PC oyuncuları için iyi haber geldi. Yeni Xiaomi oyuncu monitörü dikkatleri üstüne toplayacak!

Redmi Note 9 Türkiye’ye geldi!Redmi Note 9 Türkiye’ye geldi!

Xiaomi oyuncu monitörü ekran yenileme hızı ile dikkat çekecek

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin uygun fiyatlı ekranlarını piyasaya sürmesinin ardından, Xiaomi’nin oyun odaklı monitörleri hakkında da sızıntılar gelmeye başladı. Bir süredir farklı sızıntılarla karşımıza çıkan Xiaomi monitörleri özellikleri ile dikkatleri üstüne toplayacak.

Ortaya çıkan sızıntılara göre, Xiaomi 24.5 inç, 27 inç ve 29.5 inç olmak üzere üç farklı boyutta dört farklı monitör piyasaya sürecek. 24.5 inçlik modelin Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenirken, asıl dikkat çekecek model Temmuz’da sunulabilir.

Yeni Xiaomi oyuncu monitörü oyun severleri sevindirecek! - ShiftDelete.Net(1)

Yeni Xiaomi oyuncu monitörü oyun severleri sevindirecek! - ShiftDelete.Net(1)

165Hz ekran yenileme hızına sahip 27 inçlik Xiaomi oyuncu monitörü Temmuz ayı başında oyun severlerle buluşacak gibi duruyor. Bu monitörün çözünürlüğü konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Diğer 29.5 inç olacak monitör ise 4K varyantı ile satışa sunulabilir.

Ayrıca, Xiaomi‘nin 23.8 inçlik diyagonallere sahip iki ekran daha sunacağı iddia ediliyor. Ancak şu an hem 165Hz ekran yenileme hızına sahip monitör hem de diğer monitörler için net bilgiler maalesef yok. Önümüzdeki günlerde yeni monitörlerin hem fiyatları hem de detaylı özellikleri konusunda yeni sızıntılar gelebilir.